Korábbi sikereink

2019-02-15 08:40:00

Közeledik az idei, XXXIV. OTDK az Óbudai Egyetem rendezésében, így adott volt, hogy a hivatalos OTDT weboldalon fellelhető keresőt (http://otdt.hu/site/otdk-eredmenyek) használva listázzuk az ÓE és a Bánki Kar korábbi OTDK Had- és Rendészettudományi Szekciós eredményeit.

2. helyezést ért el a XXXI. OTDK, Had- és Rendészettudományi Szekció, Alkalmazott informatika és biztonságtechnika tagozatán Sörös Tamás és Váczi Dániel "Social Engineering a biztonságtechnika tükrében" elnevezésű pályamunkájukkal.

Témavazetők: Dr. Szádeczky Tamás egyetemi docens, Oroszi Eszter junior advisor

3. helyezést ért el ugyanezen OTDK ugyanezen szekciójában,  Alkalmazott informatika és biztonságtechnika tagozaton Bobvos Péter és Czimeth András a "Többszintű tenyéralapú biometrikus azonosítórendszer" című munkájukkal.

Témavazető: Dr. Vámossy Zoltán egyetemi docens

Különdíjasaink pedig:

- A XXXI. OTDK, Had- és Rendészettudományi Szekció, Alkalmazott informatika és biztonságtechnika tagozatban Lindmayer Andrea "A Bánki Donát Kar személyi beléptető rendszerének biztonságtechnikai szempontú elemzése" című pályamunkájával.

Témavazető: Dr. Szűcs Endre adjunktus

- A XXXIII. OTDK, Had- és Rendészettudományi Szekció, Védelmi Informatika tagozatán Váczi Dániel "A Z-generáció biztonsága" pályamunkával.

Témavazetők: Dr. Keszthelyi András egyetemi docens, Oroszi Eszter vezető tanácsadó

- Szintén a XXXIII. OTDK-n, a Had- és Rendészettudományi Szekció, Haditechnika és Biztonságtechnika tagozaton Kothencz Álmos "Az ipari alpintechnika fejlődéstörténete" pályázattal.

Témavazető: Bakos Imre mérnöktanár

- Még mindig a XXXIII. OTDK-nál maradva, a Had- és Rendészettudományi Szekció, Hadtörténelem és Rendészettörténet tagozaton Dicső Ágnes és Major Ádám az "Egy veterán magyar pilóta életútja" című pályamunkával.

Témavazető: Dr. Szűcs Endre adjunktus