Összefoglaló a Záró Ünnepségről és Eredményhirdetésről

2019-04-19 10:12:51

A 17-i egész napos tagozati üléseket követően másnap, április 18-án 9 órakor kezdődött el a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Had- És Rendészettudományi Szekciójának eredményhirdetéssel egybekötött záró eseménye.

Az ünnepség elnökségi tagjai között helyet foglalt Mihócza Zoltán altábornagy úr, a Magyar Honvédség Parancsnokság Törzsfőnöke, Réger Mihály professzor úr, az Óbudai Egyetem rektora, Szendrő Péter professzor úr, rector emeritus, az OTDT elnöke, Prof. Dr. Padányi József vezérőrnagy úr, az OTDT HRT SZB elnöke, Dr. Ruzsonyi Péter dandártábornok, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar dékánja, Dr. Gáti József, az Óbudai Egyetem általános rektorhelyettese, illetve Prof. Dr. Rajnai Zoltán dékán, az OTDK Had- És Rendészettudományi Szekció ügyvezető elnöke.

Az ünnepi beszédek meghallgatása után a várva várt eredményhirdetés következett. Az első hat tagozat díjait átadta Mihócza Zoltán altábornagy úr, míg a 7-12. tagozat díjait Prof. Dr. Padányi József vezérőrnagy úr adta át a díjazott hallgatóknak. A 13-18. tagozatok díjait Dr. Gáti József és Prof. Dr. Szendrő Péter urak adták át.

Az első három helyezettek díjazását követően a különdíjazásban részesülő hallgatókat szólítottuk a pulpitushoz, majd a legkiemelkedőbb prezentáció előadóját, aki így részt vehet a Magyar Tudományos Akadémia prezentációs díjversenyén. Minden tagozat első helyezettje pályázhat a Pro Scientia aranyérem elnyerésére.

A díjak átadása után az OTDK HRT Szekció részéről Rajnai Zoltán dékán úr adta át a Szekció stafétáját Pohl Árpád dékán úrnak, hivatalosan is lezárva ezzel a XXXIV. OTDK Had- És Rendészettudományi Szekcióját.

Gratulálunk minden hallgatónak, további tanulmányaikhoz, tudományos tevékenységükhöz sok sikert kívánunk! A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Had- És Rendészettudományi Szekciójának Szervezőbizottsága köszönetét fejezi ki a konzulenseknek, zsűritagoknak, állami és tudományos szervezeteknek, szponzoroknak a rendezvényhez nyújtott segítségükért.

Az eredmények az alábbi linken érhetők el >>>